בניית ארון בגדים

במהלך השנים הלכה המלאכה ושמה בניית ארון בגדים והשתכללה. אם פעם היה מדובר ברהיט בסיסי שעיצובו אחיד, הרי שכיום ניתן למצוא לא מעט עיצובים לבחירה. גם בגודלו, הארון המודרני כבר איננו כמו אביו מולידו העתיק. ניתן להזמין ארונות גדולים ורחבים באופן מיוחד ואין זה נדיר למצוא בבתים מודרניים חדר שלם המוקדש לאחסון בגדים, הלא הוא חדר הארונות. המגוון מצוי כיום גם במכלול וגם בכל חלק מחלקיו של הארון. כאשר מבינים זאת, ניתן לבחור באופן מושכל יותר את הארון שיתאים גם לצרכים שלכם.

הדלתות והאיכות

בחברת עץ לדעת המתמחה בייצור ועיצוב מטבחים וארונות יודעים לספר כי את הציבור הרחב ניתן לחלק לשניים. מצד אחד, ישנם אלה שמעדיפים דלתות לארונות כמו של פעם – הללו הן הדלתות המחוברות באמצעות ציר. מצד שני, ישנם אלה שעבורם – בניית ארון בגדים ראוי לשמו מחייבת שימוש במסילה ולא בצירים. אלה הם כמובן הארונות בעלי דלתות ההזזה. מרבית האנשים מגלים העדפה ברורה לסוג אחד, וקשה מאוד לשכנע אחרת. על מה בכל זאת כדאי לשים דגש? על האיכות כמובן.

דלתות איכותיות לארונות איכותיים חייבות להתבסס על צירים חזקים, עמידים וטובים. יש בנמצא כיום צירים נסתרים שבקושי רואים. ומה לגבי בניית ארון בגדים עם דלתות המחליקות על מסילות? גם כאן יש חדשות באיכות. יש בנמצא מסילות סמויות, שאינן בולטות לעין ולמעשה לא ניתן כמעט להיות מודעים לקיומן. העיקר הוא שהחיבור של הדלת יהיה טוב ושהדלת לא תצא ממקומה. בעץ לדעת, יש להדגיש, ניתן למצוא את כל סוגי הארונות, עם כל סוגי הדלתות. רק תבחרו מה רצוי לכם, מה אתם מעדיפים וכאמור – יש לשים לב לגימור האיכותי.

חומרי גלם מן המובחר

לא רק שאלת הדלתות חשובה. בניית ארון בגדים בסופו של דבר, מבוססת על חומרי גלם והללו צריכים להיות טובים ומשובחים. ללא ספק, יש לתת את הדעת לשאלה מהו גודל הארון הדרוש, האם רוצים ארון בעל שתי דלתות, שלוש דלתות ואולי יותר. אבל אם לא שמים לב לחומר הגלם עשויים להתאכזב מרה. בעץ לדעת מקפידים להציע ארונות בכל הגדלים ותמיד, חומרי הגלם יהיו מסוג מובחר. העיבוד של העץ יהיה ראוי לשמו והתוצאה הסופית תהיה חגיגה לעיניים.

כדאי להתרשם

כדאי להתרשם מכמה וכמה דגמים של ארונות, לפני שבוחרים. כדאי להתרשם מגדלים שונים, עיצוב פנימי של מדפים, פתרונות תליה, מגירות. אפשר בהחלט להביא בחשבון את האפשרות להזמין בניית ארון בגדים בעיצוב אישי, כזה שיתאים בדיוק, אבל בדיוק, לבית שלכם, לחדר שלכם או לחדר הארונות שעליו אתם חולמים ובו אתם מעוניינים. בעץ לדעת ירתמו למענכם את מיטב המומחיות, את חומרי הגלם המובחרים, את מכלול העיצובים. לצד פתרונות יוקרתיים, ניתן להזמין גם דגמים יותר בסיסיים ועם זאת – מאוד יפים.