ייעוץ עסקי

 

מתי לפנות לייעוץ עסקי

אם גם אתם שואלים את עצמכם מתי כדאי לפנות לייעוץ עסקי הגעתם למקום הנכון. למעשה, יש כמה סימנים מקדימים או מצבים שמצביעים על הצורך לפנות ייעוץ עסקי. אנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא כדי להקדים תרופה למכה ולפנות לייעוץ העסקי בזמן.

 

הסימן הראשון לפנות לייעוץ עסקי –

העסק שלכם נמצא בתקרת האשראי המקסימלית כבר פרק זמן ממושך ואתם נמצאים בריטואל קבוע – הבנק מתקשר, אתם סוגרים את החריגה באמצעים כלשהם וחוזר חלילה כך שהמצב רק מחמיר עם הזמן. אם המצב נמשך יותר מכמה חודשים ואין צפי לשנוי – אתם צריכים לפנות לעזרת יועץ עסקי.

 

הסימן השני

הבנק הקטין לכם את מסגרת האשראי העסקית מסיבות מוצדקות, למשל המצב שתואר בפסקה הקודמת נמשך יותר מכמה חודשים, אתם נמצאים במינוס כרוני ועוד. אם המצב הגיע לידי כך שאתם כבעלי העסק לא מושכים לעצמכם משכורת – הגיע הזמן שתפנו לעזרת יועץ עסקי.

 

הסימן השלישי

יש ירידה משמעותית במשך כמה חודשים של יותר מ-30% במכירות של מוצרים שנחשבים לחזקים, כלומר מוצרים שהיו מוצרי הדגל של העסק ושהוזמנו בעבר בכמות גדולה כדי לעמוד בביקושים. אם גם למצב זה אין צפי לשנוי בזמן הקרוב אתם כבר יודעים מה לעשות.

 

הסימן הרביעי

יש ירידה משמעותית של 40% ויותר בהכנסות העסק שנמשכת לפחות חצי שנהאם מצב זה נובע מהירידה במכירות שצוינו בפסקה הקודמת וגם אם לא – אתם בבעיה אמיתית וצריכים עזרה מקצועית.

 

הסימן החמישי

בחצי השנה האחרונה העסק לא מרויח ולא מפסיד, כך שלמעשה ההכנסות מכסות את ההוצאות אבל לא מעבר לכך. אם גם בתחום זה לא צפוי שנוי לטובה או שפור אתם והעסק שלכם בבעיה. למעשה, אם אתם מרגישים שזוהי מגמה ולא תקופה זמנית פנו לייעוץ מקצועי.

 

הסימן השישי

אם התחלתם להזרים את החסכונות האישיים שלכם לעסק בחצי השנה האחרונה אתם והעסק בצרות. אמנם זהו מצב שיכול לקרות מדי פעם בפעם בחיי העסק, אבל אם גם המצב הזה נמשך ברציפות כבר מספר חודשים סימן שזוהי מגמה שלילית

 

אז מה עושים?

אתם מוזמנים לפנות לצוות רז שנחשב למומחה בתחום הייעוץ הארגוני, הדרכה פנים-ארגונית ופיתוח מנהלים. לחברה ניסיון וידע מצטבר של מעל 30 שנה והיא מציעה ללקוחותיה מגוון של כלים, למשל פתרונות שמסייעים למצות את הפוטנציאל העסקי והארגוני כמו הטמעת שנויים, העצמת עובדים ועוד.

החברה מתאימה את הפתרונות לצרכי הלקוחות ולא להיפך תוך חשיבה יצירתית וגמישות לשנויים. החברה משלבת נסיון וידע בתחומים הארגוניים ובתחומים העסקיים וכן פרקטיקה ותיאוריה במטרה אחת – להשיג את הפתרון המיטבי ללקוחותיה

בין לקוחות החברה נמנים מזגני טורנדו, אסותא אופטיק, חב"ד ישראל ורבים אחרים כך שאתם בידיים טובות. פנו עוד היום לצוות רז באמצעות הטלפון ( 03-9514427 ) או המייל (ZERAZ@ZAHAV.NET.IL ) ותצטרפו להצלחה..